PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105649}
5,8 16
ocen
5,8 10 1 16
Baby Love
powrót do forum filmu Baby Love

Nie rozumiem tak niskiego zasięgu tego filmu, brak jakichkolwiek ocen i komentarzy. To jest istna perełka! Cieszę się, że mogłam zobaczyć ten majstersztyk. To jest tak fenomenalne dzieło, a ocena na portalu wygląda tragicznie. Dlaczego?

Jestem świeżo po seansie i jedyne co mogę powiedzieć to po prostu WOW. Zmysłowe doznania, przepiękny scenariusz, do tego cudowna Linda Hayden. Film o tajemnicach wkraczania w dorosłość, finezyjnym odkrywaniu własnej psychoseksualności, uległości wpływom środowiskowym. Porusza szeroką metaforykę i problematykę młodej kobiety w realiach rzeczywistości. Coś niesamowitego!
A do tego jest to istna uczta dla oczu! Wspaniała moda początku lat 70, zdumiewające stroje, makijaże, boskie krajobrazy. Poetycka atmosfera i sensualne wrażenia.
W słowach nie jestem wręcz w stanie wyrazić mojego podziwu względem tego filmu!


Jestem zauroczona tą produkcją. Nie jestem w stanie pojąć braku ocen, ten film to nieodkryty i niedoceniony skarb. Serdecznie polecam każdemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones